کفپوش موکتی در طراحی دکوراسیون منزل

کفپوش موکتی در طراحی دکوراسیون منزل

کفپوش موکتی

در طراحی داخلی منزل ، کف خانه نیز همانند سایر نقاط آن از جمله دیوار بسیار اهمیت زیادی دارد امروزه شما برای طراحی کف منزل خود گزینه های متعددی را بر روی میز دارید ( کاشی ، سرامیک ، سنگ ، پارکت و موکت ) و می توانید از بین آن ها یک طرح مناسب و دلخواه را برای کف منزل خود انتخاب نمایید . یکی از بهترین ومناسب ترین انتخاب هایی که شما در طراحی کف منزل خود می توانید داشته باشید کفپوش موکتی می باشد اما باید در انتخاب موکت برای طراحی دکوراسیون منزل نهایت دقت را داشت باشید تا کفپوش موکتی مناسب را از میان طرح و و رنگ های گوناگونی که در بازار موجود است برای منزل خود انتخاب کنید تا هم منزل شما بزرگتر و هم زیبا تر نمایش داده شود و تاثیر مثبت مناسبی در فضای منزل شما و روحیه ی شما بگذارد .

کفپوش موکتی

خیلی از ما در هنگام طراحی دکوراسیون منزلمان وقتی به طراحی کف می رسیم چندین فکر در نظرمان می آید که از پارکت یا سنگ و یا سرامیک استفاده کنم و یا آن را کفپوش موکتی کنیم همان طور که می دانید موکت یک کف پوش مناسب از قدیم تا به امروز در خانه های ما می باشد و در فصل زمستان یک عایق مناسب برای سرمای کف خانه می باشد و با توجه به مدل های شیک و زیبایی که امروزه تولید می شود و با قیمت های بسیار مناسب نسبت به سایر کف پوش ها در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد بسیار مورد مناسبی برای پوشش کف منزل شمامی باشد .

اما قبل از خرید موکت باید نکات اساسی ای را دقت کنید و با رعایت آن ها برای خرید موکت مناسب اقدام نمایید که عبارت اند از :

ابتدا مشخص کنید که برای کدام اتاق در خانه می خواهید از کف پوش موکت استفاده کنید سپس فکر کنید که موکت را برای فضای پر تردد در منزل می خواهید یا کم رفت آمد ، آیا می خواهید تمام سطح خانه را کفپوش موکتی کنید و یا چند قست کفایت می کند ، میزان بودجه ای که برای خرید موکت در نظر گرفته اید چقدر است ؛ همیشه سعی کنید از موکت های مرغوب برای منزل خود استفاده کنید که دوام بیشتری دارد .

مناسب ترین فضا در منزل برای استفاده از موکت ، مکان های پر رفت و آمد مثل راه روها و ورودی های منزل می باشد زیرا موکت تا حدودی عایق صدا هم می باشد پس استفاده از موکت در مجتمع ها نیز بسیار کاربردی می باشد .

یکی دیگر از مواردی که استفاده از موکت بسیار توصیه می شود در خانه هایی که پله قرار گرفت است شما می تونید پله را موکت کنید زیرا موکت تا حد بسیار زیادی جلوی سر خوردن و لغزش بر روی پله را می گیرد .

نتیجه گیری : اگر به دنبال یک کف پوش زیبا و با دوام و قیمت مناسب برای زیبایی منازل خود هستید موکت ها بهترین گزینه می باشند.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758