چند نکته مهم در انتخاب مبل

چند نکته مهم در انتخاب مبل

چند نکته مهم در انتخاب مبل

معمولا انتخاب های جدید همه ما را دچار شک و تردید میکنند. حالا هر چه این انتخاب ها بزرگ تر باشند،شک و تردید ما بیشتر.

از آنجا که مبلمان از آن دست وسایلی است که معمولا چند سالی اقدام به تعویض آن نمیکنیم در نظر داریم شما را با چند نکته کلیدی در انتخاب این وسیله پر مصرف آشنا کنیم.

فضایی که در اختیار داریم

اولین نکته ای که هنگام خرید مبل باید به آن توجه کنیم،فضای موجود در محل است. در نظر گرفتن دقیق زوایا و اندازه ها این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید به راحتی چیدمانی منظم،جذاب و هماهنگ با سایر اجزای محل داشته باشید .

چه استفاده ای ؟

این که شما از قبل بدانید میخواهید از مبل در چه مکانی استفاده کنید به شما کمک میکند انتخاب مناسب تری داشته باشید. برای مثال اگر قصد خرید مبلمان برای اتاق پذیرایی را دارید،نباید از رنگ هایی که شادی در آن ها دیده نمی شود استفاده کنید

نظافت را جدی بگیرید

راحتی در شست و شو و تعویض روکش ها هم نکته دیگری است که باید هنگام خرید مبل به آن توجه داشته باشید.اگر ترجیح می دهید هنگام نظافت مبلمان زیاد به خودتان زحمت ندهید می توانید از مبلمانی استفاده کنید که بخش های زیادی از آن را چوب تشکیل داده است،زیرا هم نظافت آن آسان تر است و هم چوب گرد و غبار کمتری را به خود جذب میکند.

سلامتی یک اصل مهم

بسیاری از مواد شیمیایی که در مبلمان مورد استفاده قرار میگیرند سمی هستند و کاملا میتوانند سیستم ایمنی بدن شما را دچار اختلال کنند،پس هنگام خرید مبل به این نکته هم توجه فرمایید که حداقل از محصولات شیمیایی کمتری در مبلمان استفاده شده باشد.

رنگ

رنگ مبل را با توجه به روحیات شخصی خود و در نظر گرفتن مکانی که میخواهید مبل را مورد استفاده قرار دهید انتخاب کنید.مثلا شما فردی با روحیاتی شاد و سر زنده هستید قاعدتا باید از رنگی استفاده کنید که بتواند شادی را به شما و مکانی که هستید منتقل کند.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758