پرداخت تسهیلات خرید فرش دستباف

پرداخت تسهیلات خرید فرش دستباف

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، تفاهمنامه سه جانبه برای رونق صنعت فرش بین سازمان صنعت، معدن و تجارت، صندوق کارآفرینی امید و اتحادیه شرکت های تعاونی تولید کنندگان فرش دستباف استان امضا شد.

در این تفاهمنامه ۳۰میلیارد ریال تسهیلات برای خرید فرش دستباف برای کارمندان سازمانهای دولتی به مبلغ ۱۰۰میلیون ریال با کارمزد ۴درصد در نظرگرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در نشست امضای این تفاهمنامه گفت: امضا این تفاهمنامه برای تحرک بخشی به تولید و ایجاد بازار فروش برای فرش دستباف استان صورت گرفت.

اسکندری افزود: هنر – صنعت فرش در کنار سایر صنایع از ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برای روستائیان برخوردار است.

وی تشکیل مجتمع های صنفی، توسعه بیمه قالی بافان، برگزاری جشنواره فروش فرش استان در تهران و راه اندازای بورس محلی فرش با محوریت تکاب را از برنامه های حمایتی سازمان برای رونق صنعت فرش عنوان کرد.

 

فرش افشار تکاب مشهور به فرش آهنین و فرش ریزماهی خوی دو برند ثبت شده ملی و جهانی از فرشهای نفیس و دستباف آذربایجان غربی است.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758