نزدیک ترین قالیشویی حسن آباد

ژانویه, 2018 بدون نظر خدمات

-محله حسن آباد تهران

قالیشویی حسن آباد – قالیشویی محله حسن آباد

قالیشویی حسن آباد

مناطق تحت پوشش این شركت قالیشویی شهاب در محله حسن آباد

قالیشویی ارزان قیمت درمحله حسن آباد تهران

قالیشویی حسن آباد در محله حسن آباد
ناطق تحت پوشش این شركت قالیشویی شهاب در محله حسن آباد

قالیشویی شهاب در محله حسن آباد تهران

قالیشویی شهاب آماده ارائه خدمات شستن فرش “

قالیشویی در محله حسن آباد

قالی شویی

قالیشویی حسن آباد تهران

 

 

چطور فرش را با استفاده از مواد طبيعي تميز کنيم؟

با استفاده از مواد پيشنهادي زير ديگر نگران تميز کردن لکه‌ها يا مواد ريخته شده روي فرش نباشيد.

 

۱- کمتر چيزيست که نتوان با جوش‌شيرين و سرکه تميز کرد. خوشبختانه لکه‌هاي فرش هم از اين امر مستثني نيستند. فقط کافيست پودر جوش‌شيرين را روي لکه فرش بريزيد و سرکه سفيد را اضافه کنيد. بعد از تمام شدن کف حاصل، يک دستمال را که قدرت جذب بالايي دارد، روي فرش بکشيد تا سرکه را جذب کند، بگذاريد اين قسمت خشک شود. با جاروبرقي باقي‌مانده جوش‌شيرين را جمع کنيد. براي لکه‌هاي بزرگ‌تر از جوش‌شيرين به تنهايي استفاده کنيد. آن را روي فرش بپاشيد و حداقل بعد از نيم ساعت جاروبرقي بزنيد.

۲- نمک
مخلوط سرکه و نمک نيز از بين‌برنده لکه فرش است. اين دو ماده را به صورت خمير درآوريد و روي لکه بريزيد، بگذاريد تا جذب شوند. دستمال مرطوب را روي محل مورد نظر بماليد. بعد از خشک شدن جاروبرقي بزنيد.

۳- بخار
آب را داخل دستگاه بخارشور بريزيد. کاتالوگ دستگاه را با دقت بخوانيد. در صورت اجازه استفاده از مواد شيميايي، بهتر است به جاي آن از مخلوط آب و سرکه استفاده کنيد.

۴- پراکسيد هيدروژن
پراکسيد هيدروژن تميزکننده فوق‌العاده‌اي به خصوص براي لکه‌هاي پروتئين و خون است. با ريختن اين ماده روي فرش، شاهد از بين رفتن لکه خواهيد بود. روي محل مورد نظر آب يا سرکه سفيد بماليد.

۵- استفاده از زمين شور
بله با استفاده از زمين شور هم مي‌توانيد فرش را تميز کنيد. ۲ پيمانه جوش‌شيرين را با ¼ پيمانه بوره يا تکه‌هاي صابون مخلوط کنيد. به اين مواد ۲۰-۱۰ قطره اسانس معطر دلخواه اضافه کنيد. معمولا از اسطوخودوس يا ليمو استفاده مي‌شود. مواد را خوب به هم بزنيد و با اسپري روي فرش بپاشيد. در مرحله بعد ¼ پيمانه آب گرم را با ۱ پيمانه سرکه سفيد مخلوط کنيد. زمين‌شور اسفنجي را داخل آن کنيد و روي مواد ريخته شده قبلي بکشيد. بگذاريد فرش حداقل ساعت خشک شود سپس جاروبرقي بکشيد.

۶- پودر ذرت
چه باور کنيد يا نه پودر ذرت هم به تميز کردن فرش شما کمک مي‌کند. ۱ پيمانه از آن را با يک پيمانه بوره و ½ پيمانه جوش‌شيرين مخلوط کنيد و روي فرش بپاشيد. با کشيدن يک پارچه مرطوب يا زمين شور اسفنجي روي فرش آن را تميز کنيد. بعد از خشک شدن جاروبرقي بزنيد.

 

 

قالیشویی حسن آباد جنوب تهران

قالیشویی حسن آباد شستشو قالی شویی را به حرفه ای های ما بسپارید

قالیشویی حسن آباد– قالیشویی محله حسن آباد– قالیشویی حسن آباد تهران قالی شویی تهران

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =