مبلمان راحتی متناسب با فرش سنتی

آگوست, 2017 بدون نظر آموزش ها, دکوراسیون

با درنظرگرفتن این نکته که مبلمان طرف دیگر نشیمن کلاسیک می باشد٬بهتر است در انتخاب مبلمان راحتی به چند مساله توجه کنید:
-سعی کنید در انتخاب مبل راحتی،مدلی را انتخاب کنید که در آن از چوب استفاده شده باشد(مثلا در پایه های مبل٬دسته ها٬تاج مبل و…).
-مبل کلاسیک شما کرم و قهوه‌ای رنگ است.پس شما در انتخاب رنگ مبلمان راحتی نیز باید از این طیف رنگ ها٬رنگی را انتخاب کنید.
-مبل های کلاسیک اصولا بزرگ هستند و فضای زیادی اشغال میکنند، پس بهتر است برای دلباز شدن و استفاده‌ی بهتر از فضای نشیمن از مبل راحتی جمع و جور و رنگ های روشن استفاده کنید.

کاناپه روشن در فضای نشیمن
استفاده از رنگ روشن برای مبلمان نشیمن

۲.پس از درنظر گرفتن مبل کلاسیک نکته‌ی بعد رنگ و مدل فرش است‌. فرش منزل شما، دستباف سنتی با رنگ غالب قرمز و نارنجی است، پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ‌های خنثی و روشن است.اما دقت کنید که همزمان باید به مورد اول(رنگ مبل کلاسیک) هم توجه بفرمایید. پس رنگ‌هایی در خانواده کرم٬خردلی٬خاکی٬و…می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشد.

ترکیب رنگ مبل خاکستری روشن و فرش قرمز
استفاده از رنگ خنثی در مبلمان نشیمن

۳.نکته‌ ی قابل ذکر دیگر در این میان قرارگیری دو فرش کنار هم و بدون فاصله است. با توجه به این که فرش های منزل شما حاشیه دار هستند، قرارگیری دو حاشیه ی فرش در کنار هم، جلوه ی ایده آلی ایجاد نکرده است و به شما پیشنهاد می کنیم در صورت امکان، در آینده، این دو فرش را با فرشی تک جایگزین نمایید.

نکته۱: اگر انتخاب شما برای مبلمان راحتی رنگ روشن است٬حتما به چرک‌تاب بودن آن توجه کنید.برای مثال پارچه‌های بافت‌دار چرک‌تاب‌تر هستند.

نکته۲: شما می‌توانید با مبل‌های تک رنگ راحتی ساده وتنها یک فرش دستباف چیدمانی زیبا و دلنشین برای نشیمن خانه‌ی خود فراهم سازید.برای مثال با انتخاب رنگ سبز که با رنگ فرش شما نیز تناسب دارد و یا حتی انتخاب اکسسوری هایی مانند کوسن به رنگ سبز و خردلی به فضا رنگ و رویی تازه ببخشید.ضمن اینکه انتخاب مناسب رنگ میز می تواند تغییرات عمده ای در فضا ایجاد کند.لطفا به رنگ مبل،میز ،فرش و کوسن ها در تصاویر زیر دقت بفرمایید.

مبل سبز نشیمن با پایه های چوبی

برچسب ها
تميز کردن فرش، قاليشويي فرش، شستشوي فرش، فرش شويي، موکت شويي، تميز کردن موکت، اصول شستشوي فرش، شستشوي فرش ابريشم، خشکشويي فرش وموکت، طريقه شستشوي فرش دستباف، حفظ و نگهداري فرش دستباف، شستشوي فرش صادراتي، تميز کردن فرش ماشيني، اعلا شويي فرش، قيمت شستشوي فرش، قيمت قاليشويي، شستشوي فرش در منزل، شستشوي موکت در محل، قاليشويي ساتراپ گستر، شست و شوي فرش و قاليچه، شستشوي گبه و کناره، شست و شوي فرش در محل، تميز کردن فرشهاي کرک ابريشم، نظافت فرش، شستشوي فرش تمام ابريشم، شستشوي فرش زمينه روشن، پاک کردن لکه فرش، شستشوي فرش دستباف در منزل، شستشوي فرش ابريشم در منزل، شستشوي موکت در محل، قاليشويي در محل،، شستشوي قاليچه دستباف، خشکشويي موکت خارجي در محل، شستشوي موکت پالاز، شستشوي موکت پرز بلند، شستشوي موکت در منزل، شستشوي موکت اداري، شستشوي موکت سالن آمفي تئاتر، شستشوي فرش نمازخانه، شستشوي موکت نمازخانه، شستشوي موکت سينما، شستشوي موکت سالن همايش، شستشوي فرش سينما،، شستشوي فرش حسينه، خشکشويي فرش، خشکشويي موکت در محل، بخارشويي فرش، از بين بردن ساس فرش و موکت، پاک کردن فرش، شستشوي و تميز کردن فرش دستباف

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هفت =