تیر, ۱۳۹۶ بدون نظر خدمات

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که بسیاری از کاربران قالیشویی شهاب تا به امروز داشته اند در رابطه با قیمت قالیشویی بوده است از این رو در این مقاله سعی داریم تا عواملی که بر روی قیمت قالیشویی تاثیر گذار است را برای شما شرح دهیم تا بتوانید قبل از آنکه فرش خود را به قالیشویی شهاب بسپارید از عواملی که ممکن است بر قیمت قالیشویی شما تاثیر گذار باشد اطلاع کسب نمایید پس تا انتها با ما همراه باشید.

قالیشویی تهران

قیمت قالیشویی به چه عواملی بستگی دارد

حتما تا به حال برای شستن فرش هایتان به قالیشویی های مختلفی تماس گرفته اید و از آنها در رابطه با قیمت قالیشویی آنها سوالاتی را پرسیده اید. عوامل مختلفی می تواند در متفاوت بودن قیمت قالیشویی در قالیشویی های مختلف تاثیر گذار باشد که در ادامه به بررسی چند مورد از اصلی ترین آنها خواهیم پرداخت.

سابقه قالیشویی

از جمله اصلی ترین مواردی که در قیمت قالیشویی تاثیر گذار است سابقه قالیشویی است که شست و شوی قالی خود را به آنها می سپارید. مطمئنا هر چه قالیشویی دارای سابقه بیشتری در این زمینه بوده و دارای برند شناخته شده تری باشد این امکان وجود دارد که بخشی از قیمت قالیشویی شما مربوط به سابقه بالای آنها در این زمینه باشد.

طبیعتا قالیشویی های کم سابقه و نا شناخته و بعضا بی سابقه و غیر مجاز برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند حاضرند تا با کاهش قیمت قالیشویی خود نظر مشتریان جلب کنند این در حالی است که در صورت انتخاب این دسته از قالیشویی ها مطمئنا از کیفیت نهایی شست و شوی فرشی که به شما تحویل می دهند راضی نخواهید بود و یا حتی ممکن است در حین عملیات شست و شو به فرش شما آسیب های جدی و غیر قابل تمرمیمی وارد شده باشد.

تجهیزات قالیشویی

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در قیمت قالیشویی می تواند تجهیزاتی باشد که قالیشویی برای شست و شو و خشک کردن فرش ها از آنها استفاده می کند. با توجه به اینکه امروزه همچنان بسیاری از قالیشویی های فعال در بازار از تجهیزات قدیمی و سنتی استفاده می کنند در صورتی که به دنبال کیفیت بالاتر در شست و شوی فرش های خود و همچنین کاهش زمان شست و شوی فرش های خود هستید پیشنهاد می کنیم تا حتما از خدمات قالیشویی شهاب ۲۴ بهره مند شوید زیرا این قالیشویی با دارا بودن به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه قالیشویی در کنار متخصص ترین افراد در زمینه شست و شوی فرش این امکان را برای شما فراهم آورده است که بتوانید در کمتر از چند روز فرش خود را به صورت شسته شده و اتو شده دریافت نمایید.

قیمت قالیشویی

مواد شست و شو دهنده به کار رفته

یکی از بخش هایی که قالیشویی شهاب ۲۴ به آن اهمیت بسیار زیادی می دهد موادی است که برای شست و شوی قالی و فرش ها از آن استفاده می شود با توجه به گستردگی مواد شست و شوی فرش و قالی این امکان برای مشتریان قالیشویی شهاب ۲۴ فراهم شده است تا در هنگام تحویل فرش به کارشناسان حمل شهاب ۲۴ پس از مشورت با این کارشناسان نسبت به انتخاب مواد شست و شویی که قرار است فرش ها با آنها شسته شود اقدام نمایند. مطمئنا شست و شوی فرش ها با هر یک از مواد شوینده دارای قیمت متفاوتی است که پس از شست و شو و تعیین وضعیت توسط کارشناسان شهاب ۲۴ به شما اعلام خواهد شد.

هزینه حمل

از جمله موارد دیگری که می تواند قیمت قالیشویی را تحت تاثیر قرار دهد هزینه حمل فرش های شما می باشد. در حال حاضر بسیاری از قالیشویی هایی که در سطح تهران فعالیت دارند هزینه حملی مازاد بر هزینه شست و شوی فرش ها را به فاکتور مشتریان اضافه می کنند که همین امر سبب افزایش هزینه شست و شوی فرش های شما خواهد شد.

این در حالی است که قالیشویی شهاب ۲۴ در مواقع خاصی هزینه حمل خود را رایگان در نظر گرفته و به همین دلیل مشتریان بسیاری مایلند تا به دلیل کیفیت بالای شست و شوی شهاب ۲۴ و همچنین امکان ارسال رایگان آن در مواقع مختلفی از سال فرش و قالی های خود را به جهت شست و شو به این قالیشویی بسپارند

قیمت قالیشویی در شهاب ۲۴

مطمئنا در حال حاضر به دنبال آن هستید که بدانید قیمت قالیشویی در قالیشویی شهاب ۲۴ به چه میزانی است، برای این منظور می بایست اینطور گفت که قیمت قالیشویی همانطور که در بالاتر نیز به آن اشاره کردیم به عوامل مختلفی ارتباط داشته که برای آنکه بتوانید قیمت دقیق قالیشویی مخصوص فرش های خود را بدانید لازم است تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما با حضور در محل و شما و انجام بررسی و انتخاب مواد شست و شو و … قیمت نهایی قالیشویی برای شست و شوی فرش های شما را به شما اعلام نمایند.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *