قلم زنی فرش در قالیشویی شهاب

قلم زنی فرش در قالیشویی شهاب

قلم زني فرش چيست ؟

قلم زني فرش فرش هاي دستباف که توسط دستان هنرمند هم وطنان مان در اقصي نقاط سرزمينمان ايران و با استفاده از رنگ هاي طبيعي از دل طبيعت براي رنگ رزي نخ هاي فرش و استفاده از راه ها و روش هاي سنتي نخ هاي فرش رنگ مي شوند. استفاده از اين مواد طبيعي و عدم استفاده از مواد شيميايي و تثبيت کننده هاي رنگ موجب مي شود که فرش دستباف بر اثر شستشو رنگ پس بدهد و رنگ هاي آن در هم پخش بشوند.

يا ممکن است در اثر ريختن آب و مايعات روي فرش دستباف تان رنگ هاي نخ فرش با هم مخلوط شده و طرح فرش را خراب کنند. قلم زني فرش يا رنگ برداري فرش راه حل بسيار خوبي براي مقابله با اين مشکل است. به طوري که در کارگاه هاي تخصصي ويژه فرش هاي دستباف در قاليشويي هاي بزرگ نظير قاليشويي شهاب قلم زني فرش براي فرش هايي که رنگ هايش پخش شده است، انجام مي گيرد و رنگ هاي پخش شده با دقت و ظرافت از روي قسمت هاي اضافي پاک مي شوند. قلم زني فرش کاري تخصصي است و نياز به دقت و زمان دارد. پس اگر فرش شما نياز به قلم زني پيدا کرد عجله نکنيد و اين کار تخصصي و ظريف را به قاليشويي بزرگي همچون شهاب که داراي کارگاه هاي تخصصي انواع فرش دستباف و ماشيني بسپاريد که با کارشناسان و متخصصان در زمينه فرش دستباف کاري تضمين شده را به شما ارائه مي دهند.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758