ژانویه, 2018 بدون نظر فرش
یکی از اصلی ترین ویژگی های برتر قالیشویی شهاب دارا بودن شعبات مختلف در سراسر تهران می باشد و همین امر سبب شده است تا بسیاری از کاربران از اینکه شعبه ای از قالیشویی شهاب در نزدیکی محل زندگی آنها قرار دارد احساس خرسندی نمایند. قالیشویی شهاب به تازگی شعبه شرق تهران خود را راه اندازی نموده است و شما کاربران عزیزی که در شرق تهران زندگی می کنید می توانید با عنوان قالیشویی شرق تهران از خدمات قالیشویی شعبه قالیشویی شهاب واقع در شرق تهران بهره مند شوید.

قالیشویی حرفه ای

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی شرق تهران

یکی از اهدافی که قالیشویی شهاب در زمینه راه اندازی شعبات مختلف دنبال می کند آن است که بتواند در سریع ترین زمان ممکن خدمات قالیشویی را به هم وطنان عزیز ارائه نماید از این رو با راه اندازی شعبات مختلف در بخش های مختلف تهران به این هدف خود رسیده است و به تازگی افرادی که در شرق تهران نیز زندگی می کنند می توانند با استفاده از خدمات قالیشویی در شرق تهران از خدمات قالیشویی شهاب نهایت استفاده را ببرند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات قالیشویی شرق تهران این است که در روز های پایانی سال که زمان اندک و پیک کاری قالیشویی ها در حداکثر خود قرار دارد هر شعبه در کمترین زمان بتواند فرش ها را از مشتریان تحویل گرفته و یا بعد از شست و شو به آنها تحویل دهد.
این در حالی است که در صورتی که شما در شرق تهران زندگی کرده و فرش های خود را به قالیشویی غرب تهران بسپارید مطمئنا زمان بسیار زیادی را می بایست صبر کنید تا کارشناسان حمل فرش به منزل شما آمده و فرش ها را تحویل گیرند، از طرف دیگر اینکه پس از شستن فرش ها نیز می بایست چندین روز صبر کنید تا تعداد فرش های مشتریان شرق تهران افزایش یافته و فرش شما را با تاخیر تحویل شما دهند.
تمامی این موارد در حالی است که با راه اندازی قالیشویی شرق تهران شهاب تمامی این مسائل و مشکلات حل شده و شما می توانید با شماره های قالیشویی شرق تهران موجود بر روی سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما در کمترین زمان برای تحویل گرفتن فرش های شما به محل اعزام شوند. همچنین با توجه به نزدیکی قالیشویی شعبه شرق به منزل شما در کوتاه ترین زمان فرش های شما شسته و در اولین فرصت به دست شما خواهند رسید.

قالیشویی

هزینه قالیشویی شرق تهران

یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران استفاده کننده از خدمات قالیشویی شرق تهران دارند این است که هزینه قالیشویی در شرق تهران چقدر است و معیار های تعیین هزینه قالیشویی در شرق تهران شامل چه مواردی است؟ در پاسخ به این سوالات می توان اینطور گفت که هزینه قالیشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می توان به جنس فرش شما، میزان الودگی آن، متراژ فرش، طریقه و مواد شست و شوی فرش و… اشاره نمود که هر یک از این موارد به نوعی در افزایش و یا کاهش هزینه قالیشویی شرق تهران تاثیر گذار خواهند بود.

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب شعبه شهرک غرب و سعادت آباد:           ۸۸۹۸۲۴۲۴

شعبه یوسف آباد و فاطمی :                 ۸۸۹۶۱۴۴۴

شعبه آریاشهر و پونک و غرب تهران :     ۴۴۰۹۱۵۱۵

شعبه آزادی و استاد معین:                  ۶۶۰۶۹۲۰۰

شعبه جمهوری و نواب :                    ۶۶۳۵۸۰۳۶

شعبه امام خمینی و رودکی:                 ۶۶۳۵۸۰۳۷

شعبه یافت آباد و شهرک ولیعصر:          ۶۶۳۵۸۰۳۸

شعبه خیابان قزوین و ولیعصر:             ۵۵۷۷۷۹۶۰

شعبه فلاح و خانی آباد:                    ۵۵۷۷۷۹۶۱

شعبه نازی آباد و ۱۳ آبان و شهرری:    ۵۵۵۲۳۸۴۰

شعبه اسلامشهر:                            ۵۶۴۹۶۷۵۷


پیوند : قالیشویی خوب در تهران ، قالیشویی شهاب ،  قالیشویی پایتخت , قالیشویی  , مبل شویی تهران , مبل شویی شهاب , قالیشویی تهران ، شستشوی فرشقالیشویی معتبرشستشویی فرش ماشینی ،  قالیشویی ارزان , قالیشویی مناسب , قالیشیی خوب ، قالیشویی تمیز ، قالیشویی شهر تهران ، مبل شویی ، مبل شویی شهاب در تهران ،  شستشوی فرش ، قالیشویی معتبر ، قالیشویی ارزان ، قالیشویی مناسب  ،  قالیشیی خوب ،  شستشوی مبل  ، سرویس رایگان قالیشویی ،  خدمات قالیشویی ،  شستشوی انواع فرش ، خدمات شستشو  ، خدمات قالیشویی شهاب ، قالیشویی در شهر تهران ، قیمت رفوگری , قیمت شستشوی موکت , قیمت شستشوی فرش دست باف , قیمت قالی شویی ,  قیمت قالیشویی , قیمت مبل شویی در تهران , لیست قیمت قالیشویی , هزینه قالیشویی در شهر تهران , قالیشویی تهران , هزینه قالیشو تهران , قیمت فرش شویی در تهران ،  فرش ،  فرش دستباف  ، جاجیم ، گلیم ، قالی ، قالیچه ، انواع فرش

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =