فرش‌هاي دستباف چيني!

فرش‌هاي دستباف چيني!

 

فرش‌هاي دستباف چيني در ويترين مغازه‌هاي تهران!

 

مشاور عالي مرکز ملي فرش ايران گفت: بايد فرهنگ سازي شود تا افراد فرش اصيل ايراني را به خوبي شناخته و فرش هاي خارجي را به جاي دستبافته هاي ايراني تهيه نکنند.

قاچاق دامن فرش را هم گرفت/فرش‌هاي دستباف چيني در ويترين مغازه‌هاي تهران!محمدرضا عابد، مديرعامل شرکت سهامي فرش و مشاور عالي مرکز ملي فرش ايران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزي گروه اقتصادي باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: فرش هند و چين يه عنوان فرش ماشيني و حتي دستباف وارد کشور مي‌شود و در بعضي مواقع در فروشگاه‌هاي تهران شاهد فروش آن به جاي قالي ايراني هستيم.

وي در ادامه افزود: در حال حاضر به دليل پيگيري هاي خوبي که تشکل ها و اتحاديه‌هاي فرش انجام دادند و سخت‌گيري هايي که گمرک صورت داد، ورود فرش هاي قاچاق به کشور بسيار کمتر شده است.

عابد تصريح کرد: ورود اين فرش‌ها به ايران از طريق گمرک بسيار سخت است و چند سال است که مسئولان مرکز ملي فرش ايران همکاري خوبي در جهت شناخت و جلوگيري از ورود اين فرش‌ها به کشورها صورت داده‌اند.

مديرعامل شرکت سهامي فرش هم‌چنين در پايان پيشنهاد داد: بايد در بين مردم فرهنگ سازي شود تا آنها فرش اصيل ايراني را به خوبي شناخته و به اشتباه فرش هاي خارجي را به جاي دستبافته هاي ايراني تهيه نکنند.

قالیشویی شهاب شستشوی تضمینی با قیمت اتحادیه خدمات خود را تخفیف تابستانه ارائه میکند برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758