شستشوی موکت در قالیشویی شهاب

شستشوی موکت در قالیشویی شهاب

شستشوی موکت در محل

شستشوی موکت در محل به این منظور است که ممکن است در برخی خانه ها موکت ها چسبیده به زمین باشد و جدا شدن ان ها کار مشکلی باشد و یا گاهی به موکت آسیب برساند به این منظور از خدمات قالیشویی برای مردم این است که شستشوی موکت را در محل یا خانه و منزل شما باشد و یا این که محل کارشما و راهروهای ساختمان ها ، اتاق ها هتل ها و غیره باشد.

که با این امکان کارکنان قالیشویی میتوانند در محل مورد نظر شما حضور یابند و با دستگاههای خود موکت را شستشو میدهند و سپس خشکشویی می کنند و موکت شما تا دقایقی نم و خیس میماند و خشک میشود.امروزه شستشوی موکت در محل از موثرترین و اسان ترین راه است و مردم به دنبال یک قالیشویی خوب میباشند که این گونه خدمات را به بهترین شکل ارائه دهد.

قیمت شستشوی موکت در محل

یکی از دغدغه های مردم برای هرگونه خدماتی اول از همه قیمت ان است که مردم به دنبال بهترین قیمت و با بهترین خدمات هستند لدا به این منظور کیفیت و قیمت را با هم میخواهند و در گاهی موارد به دلیل قیمت بالا خودشان دست به کار میشوند و شستشوی موکت در محل را خودشان انجام میدهند و ممکن است منجر به تمیز نشدن موکت و یا خراب شدن آن و عواقبی از این قبیل را داشته باشد.

پس بهتر است با کمی تدبیر و پرداخت هزینه بهترین شستشو را داشته باشد. قیمت شستشوی موکت در محل در قالیشوییشهاب بر اساس متر مربع حساب میشود که هر متر مربع قیمت خاص خود را دارد برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه میتوانید با شماره تلفن های قالیشویی  شهاب  تماس بگیرید و همچنین مشاوره رایگان  در زمینه هرگونه لک و لک برداری از موکتتان را داشته باشید.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758