شستشوی مبل

اکتبر, 2017 بدون نظر مبل

معمولا هر وسیله ای که ساخته میشود پس از آن به فکر رفع مشکلاتی که ممکن است برای آن بوجود بیاید خواهند بود؛ شستن مبل نیز از همان ابتدای تولید آن در دستور کار بوده است.
امروزه معمولا در هرخانه ای مبل دیده میشود اما مهمترین مسئله ای که از همان ابتدای خریدتان شما را نگران میکند کثیف یا آلوده شدن آن است.
لکه ها و کثیفی ها معمولا بر اثر ریختن نوشیدنی بر سطح مبل و نفوذ بر ابر آن است؛ حیوانات خانگی نیز سطح مبل را کثیف میکنند یا ممکن است نوزادی داشته باشید و هر ماه فرش و مبل هایتان نیاز به شستشو داشته باشند.
لکه های معمولی ممکن است به راحتی تمیز شود ولی اگر نوشیدنی ها یا مایعات بر روی مبل ریخته شود و به مبل نفوذ کند به سختی پاک میشوند زیرا ممکن است بر اثر شستن آن، ابر مبل آسیب ببیند البته مبل ها چوبی هستند و درصورت نفوذ آب به آن باعث پوسیدگی چوب میشود.
شاید کلافه شده باشید و پس از لکه دار شدن مبل آن را بیرون بگذارید و به فکر خریدن مبل جدید باشید حتی اگر مبل قدیمیتان را خیلی دوست داشته باشید.
که این طرز فکر، هزینه های زیادی را برای شما در طول سال ایجاد میکند و اسراف بیهوده ای است چون امروزه به سرعت و بدون آسیب دیدگی مبل، شستشوی آن صورت میگیرد و تمامی لکه ها و کثیفیش از بین میرود.
دستگاه های موجود در کمترین زمان و با هزینه ای بسیار پایین مبل را تمیز میکنند و هرگونه لک یا کثیفی را با مکشی که دارند از بین میبرند و شما پس از چندساعت که مبل بطور کامل خشک شد میتوانید مانند روز اول از آن استفاده کنید.

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =