شستشوی فرش های دست باف و ماشینی

شستشوی فرش های دست باف و ماشینی

نکاتی در مورد شستشوی فرش های دست باف و ماشینی

بسیاری از خانواده ها معمولا با آغاز فصل تابستان و یا در روزهای پایانی سال به فکر شستشوی فرش های شان می افتند و به همین دلیل می خواهند از بین قالیشویی های مختلفی که وجود دارند، بهترین آن ها را انتخاب کنند.
عده ای فرش دست باف دارند و عده ای نیز فرش ماشینی. از میان این دو گروه، کسانی که فرش سنتی یا دست باف دارند در انتخاب قالیشویی حساسیت زیادی به خرج می دهند چرا که فرش های دست باف نیاز به دقت فراوانی دارند.

همانطور که می دانید شستشوی زیاد باعث فرسودگی فرش ها می شود.و همانطور که می دانید برای درست کردن فرش دستباف، زحمت زیادی کشیده می شود و البته به همان اندازه با دوام تر و گران قیمت تر از فرش ماسینی هستند و زیبایی خاصی دارند.

پس برای تمیز کردن فرش های دست باف چه باید کرد؟ پاسخ این است که شستشوی فرش های دست باف یا سنتی با مواد شوینده باعث رنگ و رو رفتگی فرش می شود به همین دلیل برای تمیز کردن فرش های دست باف باید از روش هایی مانند جارو برقی و یا شامپوهایی که برای شستشوی این نوع فرش ها تهیه شده اند، استفاده کرد.

اما اگر زمان کافی برای شستشوی فرش ندارید و یا مکان مناسب برای این کار را ندارید می توانید فرش های دست باف و ماشینی خود را به قالیشویی های معتبر بسپارید.

فرش های صنعتی یا ماشینی حساسیت های فرش دستباف یا سنتی را ندارند و می تواند با خبال راحت آن ها را به قالیشویی بدهید.

در هر صورت چه فرش ماشینی دارید و چه فرش دست باف، اگر قصد دارید فرش های خود را برای شست و شو به قالیشویی بدهید حتما از میان قالیشویی هایی که از سوی صنف قالیشویان تایید شده اند، انتخاب نمایید.
قالیشویی شهاب تمام وقت و به صورت ۲۴ ساعته و تمام فصول سال به واسطه ماشین های تمام اتوماتیک شستشو و خشک شویی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758