تمیز کردن فرش

سپتامبر, 2017 بدون نظر آموزش ها, فرش

روش های تمیز کردن فرش

تمیز کردن فرش

از تمیز کردن فرش ها گرفته تا کف های چوبی و لمینت ، ما اینجا توصیه های اصلی خود را در چگونگی کاملا تمیز نگه داشتن هر نوع کفی برای شما گردآوری کرده ایم.

آیا شما در مورد این که از چه روش تمیزکاری برای کف استفاده کنید سردرگم شده اید؟ بعضی از راه حل های تمیزکاری می تواند در برخی از انواع کف حیرت انگیز و در برخی دیگر ویرانگر باشد. اینجا در حجره نما ، ما فکر می کنیم که این موضوع را کمی آسان کرده ایم. بنابراین کف خانه شما هر نوعی که هست توصیه های اصلی ما را در چگونه تر و تمیز کردن آن ببینید.

تمیز کردن فرش

جاروبرقی کشیدن منظم برای فرش ها لازم است زیرا جارو کشیدن از این که کثیفی و ریگ های سبک و آزاد در کرک های فرش برود و به الیاف آن آسیب برساند جلوگیری می کند.جاروبرقی های عمودی از همه بهتر هستند، مخصوصا آن هایی که برس های گردان دارند تا گرد و خاک فرو رفته را بیرون بکشد. از سر مکنده برای فرش های با توده حلقه ای استفاده کنید ، زیرا برس ها و سری های ضربه زننده موجب می شود که فرش از جایش تکان بخورد.

  • تولید کنندگان بخار شوی ها ، سالی یکبار را پیشنهاد می دهند. یک شرکت تمیز کاری پیدا کنید و یا از خشکشویی محلی خود سوال کنید زیرا آن ها معمولا این تجهیزات را اجاره می دهند.

  • براساس میزان استفاده شدن تمیز کنید. چه خودتان انجام دهید و یا افراد حرفه ای را فرا بخوانید ، نواحی که بیشتر استفاده می شود باید دوسالی یک بار تمیز شود.

درمان طبیعی برای تمیز کردن فرش ها

لکه های روغن را با پاشیدن کمی جوش شیرین در محل از بین ببرید. در صورت نیاز کمی بیشتر به آن اضافه کنید. آن را تا زمانی که روغن جذب شود رها کنید و سپس هر چه مانده را جاروبرقی بکشید

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =