از بین بردن زردی ریشه فرش در قالیشویی شهاب

جولای, 2017 بدون نظر خدمات, فرش

 

از بين بردن زردي ريشه فرش چيست ؟

همه ما دوست داريم که فرش هاي منزل مان طراوت و تازگي روز هاي اول خريد خود را حفظ کنند و مثل روز هاي اول زيبا و خيره کننده و تميز باشند.

عوامل مختلف و زيادي هستند که موجب مي شوند فرش منزل مان کثيف و کهنه شود.

يکي از اتفاقاتي که بعد از مدتي براي فرش زيباي منزل مان مي افتد کثيف شدن فرش و ريشه هاي آن است که اين ممکن است به مرور زمان اتفاق بيفتد و يا بر اثر يک حادثه و ريختن موادي روي فرش باشد.

شستشوي فرش اگر به صورت حرفه اي باشد مي تواند فرش رل تميز کند و لکه ها را هم از بين ببرد‌.

اما اگر فرش به صورت حرفه اي و تخصصي شستشو نشود و انتخاب مواد شوينده متناسب با نوع الياف استفاده شده در فرش نباشد به فرص آسيب مي رساند و حتي مي تواند باعث تغيير رنگ و زرد شدن ريشه هاي فرش شود.

حال سوالي که پيش مي آيد اين است که راه از بين بردن زردي ريشه فرش چيست و چگونه مي توان ريشه هاي فرش را بدون آسيب رساندن به الياف و بافت فرش مثل روز اول سفيد و درخشان کرد.

نحوه از بين بردن زردي ريشه فرش

اول از همه و مهم ترين نکته در شستشوي فرش اين است که مواد شوينده متناسب با الياف فرش انتخاب شود و PH مربوط به مواد شوينده به گونه اي باشد که نه اسيدي باشد و نه قليايي.

همچنين نوع آب کشي فرش بعد از استفاده از مواد شوينده بسيار مهم است و اکثر قاليشويي هاي با تجربه یا قالیشویی شهاب اين مورد را رعايت مي کنند

اينکه از آب داغ براي شستشوي فرش نبايد استفاده شود و دماي آب با توجه به نوع الياف فرش انتخاب مي شود و آب کشي به صورت کامل انجام مي شود.

همچنين نحوه صحيح خشک کردن فرش هم امر مهمي است که در صورت انجام اشتباه و غير تخصصي آن در منزل و يا قاليشويي مي تواند موجب زردي ريشه فرش شود.

در قاليشويي شهاب شستشو و خشک کردن فرش کاملا حرفه اي و با دستگاه هاي مکانيزه شست و شو انجام مي شود و مانع از زرد شدن ريشه فرش ها مي شود. با اين حال اگر بر اثر شست و شوي غير اصولي در منزل، ريشه فرش شما زرد شده باشد، متخصصان مي توانند به شما کمک کرده و با استفاده از مواد شوينده متناسب با فرش شما کار از بين بردن زردي ريشه فرش را بدون آسيب رساندن به ريشه فرش و بافت فرش براي شما انجام دهند و ريشه هاي فرش شما را کاملا سفيد و درخشان کنند.

همچنين اگر شما دوست داشته باشيد مي توانيد از قاليشويي شهاب در خواست کنيد که ريشه هاي فرش شما براي تان بافته شود. اين امر مي تواند باعث زيبايي بيشتر فرش شما و همچنين دير تر کثيف شدن ريشه هاي فرش شما شود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =