بهترین قالیشویی غرب تهران

جولای, 2017 بدون نظر خدمات

متاسفانه بيشتر خانواده ها به شستشوي فرش بعنوان کاري پرزحمت و خسته کننده نگاه مي کنند، حال آنکه اين عمل بايد بعنوان يکي از اعمال معمول و ضروري در خانه داري محسوب شود. استخدام يک قاليشوي حرفه اي براي شستشوي سالانه فرش ها، نه تنها يک اولويت براي نگهداري فرش در شرايط مطلوب محسوب مي شود و باعث زيبا ماندن فرش شما در گذر زمان مي شود، بلکه ليستي طولاني از سايز مزاياي ارزشمند را با خود به همراه دارد.

افزايش عمر فرش شما در بهترین و نزدیک ترین شعبه غرب در قالیشویی شهاب:

بخاطر داشته باشيد که شستشوي فرش تنها ظاهر فرش شما را زيبا نمي کند، بلکه بطور مؤثر طول عمر فرش شما را افزايش مي دهد. خاک و کثيفي موجود در الياف فرش نه تنها زشتي ظاهر فرش را بدنبال دارد، بلکه در طول زمان باعث پوسيدگي و از بين رفتن بافت فرش مي شود. گذشته از اين، آلودگي و کثيف ماندن فرش به مدت طولاني باعث افزايش آسيب هاي وارده به فرش میشود. اما شما مي توانيد با برنامه ريزي سالانه براي شستشوي فرش هاي خوددر نزدیک ترین قالیشویی شهاب شعبه غرب تهران  اطمينان يابيد که آسيب هاي وارده توسط گرد و غبار، خاشاک و عوامل آلوده کننده به حداقل خود خواهند رسيد. در واقع بسياري از کارخانجات توليد فرش، ضمانت فرش را منوط به شستشو و مراقبت مداوم از آن مي کنند.

ارتقاء سلامت خانواده شما:
از ديگر جنبه هاي شستشوي مداوم فرش که متاسفانه اغلب ناديده گرفته مي شود، مزاياي پنهان آن براي سلامت خانواده هاست. ۸۰ درصد غبار موجود در منزل ناشي از پوست مرده ايست که از بدن افراد خانواده مي ريزد و براي انگل هايي مانند کرم خاکي، اگر خانواده اي به خود زحمت از ميان برداشتن منبع غذايي اصلي اين انگل ها را ندهند، اين محيط مالامال از اين غبار و آلودگي، با بهشت برابري مي کند!

 ساير آفات مانند کک هاي رختخواب نيز در خانه اي که فرش هاي آن بطور مداوم شستشو مي شوند، شرايط سخت تري براي ادامه زندگي خواهند داشت.
گذشته از اينها، شستشوي مداوم فرش ارتباط تنگاتنگي با تهويه مطبوع منزل شما دارد. قسمت اعظم فرايند تهويه مطبوع، با معاوضه و چرخش هوا از زرسق پايه ي ديوارها و کف خانه انجام مي شود و فرش هاي آلوده مي توانند اين چرخع را بطور جدي مورد تاثير خود قرار دهند.
شستشوي مداوم و عمقي فرش در قالیشویی شهاب باعث باز و تميز ماندن اين راههاي انتقال هوا مي شود و در صورتي که شما يا يکي از اعضاي خانوادتان از حملات آلرژيک و يا آسم رنج مي بريد مي تواند تفاوتي بزرگ و مثبت در وضعيت سلامتي شما ايجاد کند.

نزدیک ترین و بهترین قالیشویی شهاب شعبه غرب

کار تضمین شده را از ما بخواهید

برای اطلاعات و مشاوره رایگان تماس بگیرید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =