استقبال بي‌نظير چيني‌ها از فرش قم

استقبال بي‌نظير چيني‌ها از فرش قم

استقبال بي‌نظير چيني‌ها از فرش قمرئيس اتاق بازرگاني استان قم با اشاره به اينکه کشور چين بزرگترين توليدکننده فرش ماشيني است، گفت: فرش قم يکي از کالاهايي است که مورد استقبال بي‌نظير مردم چين قرار مي‌گيرد.
به گزارش خبرگزاري موج،رئيس اتاق بازرگاني استان قم در همايش ملي روز صادرات که در سالن امام علي (ع) اتاق بازرگاني قم برگزار شد با اشاره به اينکه هدف روز ملي صادرات، شناسايي مشکلات و کمک به صادرات توليد محور است، اظهار کرد: يکي از تاکيدات رهبر معظم انقلاب تحقق توسعه ملي است.
وي افزود: در سال ۹۰ و ۹۱ شاهد کاهش رونق اقتصادي در کشور بوديم اما از سال گذشته به مرور شاهد رشد اقتصادي نسبت به دو سال گذشته در کشور هستيم.
رئيس اتاق بازرگاني استان قم با اشاره به اينکه اقلام صادراتي از طريق هوايي و زميني به کشورهاي ديگر صادر مي‌شود، گفت: اقلام صادراتي به دو طريق هوايي و زميني صادر مي‌شود و به طور مثال فرش از طريق هوايي و کفش از طريق زميني صادر مي‌شود.
خاکي با بيان اينکه طبق آمارها روزانه از استان ۱۰ کانتينر کفش به کشورهاي مختلف صادر مي‌شود، اظهار کرد: اميدواريم در حوزه صادرات فرش اداره گمرک، منطقه‌اي را براي نگهداري از فرش‌هاي قيمتي صادراتي مهيا کند.
وي با اشاره به اينکه برخي از افراد علاقه‌اي به صادرات کالا از طريق گمرک قم ندارند، بيان کرد: زماني شاهد تحقق اقتصاد مقاومتي خواهيم بود که شاهد تنوع مراکز صادراتي باشيم.
رئيس اتاق بازرگاني استان قم خاطرنشان کرد: کشور عراق به دليل وجود برخي از مشکلات مجبور به واردات و همکاري با بازارهاي ايراني است که اگر مشکلاتش حل شود.

دیدگاه

پست الکترونیکی منتشر نخواهد شد. زمینه مورد نیاز *

*

درباره ما

کارخانه قالیشویی شهاب شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف خشکشویی مبلمان در منزل رفوگری و رنگبرداری فرشهای اعلاء ارزان تر از همه جا سرویس سراسر تهران و حومه لول شده به همراه کاور.

    کلیه حقوق این وبسایت و مطالب و پوسته هـا متعلق به کارخانه قالی شویی شهاب وبسایت می باشد .

آدرس ما

      تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب
        66069200 - 44091515 - 88961444 - 66358036     56496755 - 56496756 - 56496757 - 56496758