ژانویه, 2018 بدون نظر فرش

یکی از رسوم قدیمی که از سالیان دور وجود دارد خانه تکانی در نزدیک عید نوروز است، در این بازه های زمانی بسیاری از خانواده های ایرانی تصمیم می گیرند تا با شست و شوی فرش و قالی و موکت های منزلشان خود را برای شروع سالی جدید آماده نمایند. بسیاری از افرادی که قصد شستن فرش های خود را دارند به فکر استفاده از خدمات قالیشویی غرب تهران خواهند افتاد.

یکی از ویژگی های مهمی که قالیشویی شهاب از آن بهره مند است وجود شعبات مختلف در تمام نقاط تهران به خصوص غرب آن می باشد و شما می توانید در صورت تمایل به استفاده از خدمات قالیشویی غرب تهران با شماره های موجود بر روی سایت ویژه نمایندگی های غرب تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان به محل شما آمده و فرش های شما را به جهت شست و شو تحویل گیرند.

مزایای استفاده از قالیشویی غرب تهران

استفاده از خدمات قالیشویی به خودی خود دارای مزایای بسیاری است و اینکه با وجود زندگی در غرب تهران بتوانید از خدمات قالیشویی غرب تهران نیز بهره مند شوید می تواند بر مزایای آن بیش از پیش بیفزاید از این رو قصد داریم تا تعدادی از مزایایی که با سپردن فرش و قالیچه های خود به جهت شست و شو به قالیشویی شهاب از آن شما می شود را شرح دهیم تا با این مزایا بیش از پیش آشنا شوید.

قالیشویی

دغدغه فضا برای شستن و خشک کردن فرش نخواهید داشت

شاید مهم ترین مزیتی که شستن فرش ها به وسیله قالیشویی داشته باشد این است شما دیگر دغدغه ای از بابت فضای مورد نیاز برای شست و شو و همچنین پهن کردن فرش ها پس از شستن نخواهید داشت زیرا با توجه به زندگی های امروزی شستن فرش ها در آپارتمان ها کاری سخت و بعضا استرس زایی خواهد بود. این در حالی است که تنها با یک تماس می توانید فرش های خود را به قالیشویی شهاب سپرده تا ظرف چند روز پس از شست و شو، خشک شدن و اتو شدن برای شما ارسال شوند.

نزدیک بودن قالیشویی غرب تهران به محل زندگی شما

دومین مزیت استفاده از خدمات قالیشویی غرب تهران برای ساکنین این منطقه آن است که با توجه به نزدیک بودن محل قالیشویی به محل زندگی شما مدت زمان کمتری صرف انتظار برای ارائه فرش به قالیشویی و همچنین تحویل فرش پس از شست و شو از قالیشویی خواهید کشید و همین امر نیز می تواند در روز های انتهایی سال که حجم کاری قالیشویی ها به شدت بالا رفته و زمان اندکی نیز برای تحویل فرش ها وجود دارد بسیار حائز اهمیت باشد.

دارا بودن تجهیزات به روز

یکی دیگر از مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات قالیشویی در غرب تهران را می توان دارا بودن تجهیزات به روز آنها دانست. قالیشویی شهاب با دارا بودن تجهیزات به روز و حرفه ای در زمینه شستن فرش ها و همچنین خشک نمودن فرش ها این امکان را فراهم نموده است تا فرش ها در کوتاه ترین زمان شسته و خشک شده و آماده تحویل به مشتریان عزیز شوند.

تجهیزات قالیشویی

سایر خدمات قالیشویی غرب تهران

شعبه غرب تهران قالیشویی شهاب که تحت عنوان قالیشویی غرب تهران شهاب فعالیت دارد در کنار شست و شوی انواع فرش، قالیچه، موکت و … خدمات متنوع دیگری نیز ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به رفوگری فرش ها اشاره نمود.

در صورتی که فرش های شما به هر علتی دارای سوختگیف پارگی و … شده اند نیازمند آن هستند تا اساتید حرفه ای در زمینه رفوگری فرش نسبت به ترمیم فرش شما اقدام نمایند از این رو لازم است تا در صورتی که فرش شما نیاز به تعمیر دارد حتما از خدمات رفوگری فرش برای ماندگی و جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر فرش استفاده نمایید.

آدرس و شماره تماس شعبات قالیشویی شهاب

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، آزادی ، نواب ، خیابان جمهوری، خیابان باستان جنوبی، خیابان میر فارسی ، قالیشویی شهاب شعبه شهرک غرب و سعادت آباد:           ۸۸۹۸۲۴۲۴

شعبه یوسف آباد و فاطمی :                 ۸۸۹۶۱۴۴۴

شعبه آریاشهر و پونک و غرب تهران :     ۴۴۰۹۱۵۱۵

شعبه آزادی و استاد معین:                  ۶۶۰۶۹۲۰۰

شعبه جمهوری و نواب :                    ۶۶۳۵۸۰۳۶

شعبه امام خمینی و رودکی:                 ۶۶۳۵۸۰۳۷

شعبه یافت آباد و شهرک ولیعصر:          ۶۶۳۵۸۰۳۸

شعبه خیابان قزوین و ولیعصر:             ۵۵۷۷۷۹۶۰

شعبه فلاح و خانی آباد:                    ۵۵۷۷۷۹۶۱

شعبه نازی آباد و ۱۳ آبان و شهرری:    ۵۵۵۲۳۸۴۰

شعبه اسلامشهر:                            ۵۶۴۹۶۷۵۷


پیوند : قالیشویی خوب در تهران ، قالیشویی شهاب ،  قالیشویی پایتخت , قالیشویی  , مبل شویی تهران , مبل شویی شهاب , قالیشویی تهران ، شستشوی فرشقالیشویی معتبرشستشویی فرش ماشینی ،  قالیشویی ارزان , قالیشویی مناسب , قالیشیی خوب ، قالیشویی تمیز ، قالیشویی شهر تهران ، مبل شویی ، مبل شویی شهاب در تهران ،  شستشوی فرش ، قالیشویی معتبر ، قالیشویی ارزان ، قالیشویی مناسب  ،  قالیشویی خوب ،  شستشوی مبل  ، سرویس رایگان قالیشویی ،  خدمات قالیشویی ،  شستشوی انواع فرش ، خدمات شستشو  ، خدمات قالیشویی شهاب ، قالیشویی در شهر تهران ، قیمت رفوگری , قیمت شستشوی موکت , قیمت شستشوی فرش دست باف , قیمت قالی شویی ,  قیمت قالیشویی , قیمت مبل شویی در تهران , لیست قیمت قالیشویی , هزینه قالیشویی در شهر تهران , قالیشویی تهران , هزینه قالیشو تهران , قیمت فرش شویی در تهران ،  فرش ،  فرش دستباف  ، جاجیم ، گلیم ، قالی ، قالیچه ، انواع فرش

Tags